Email: bg1linia@gmail.com
Apartment for sale Madika (Burgas)
104,000€ | 203,406.32лв, 62 m²
Property code:
19934258
| Residential |
Apartment |
| Price |
104,000€ | 203,406.32лв |
| Living Area in sq.m. |
62 m² |
| Price per m² |
€ 1,677 |
| Neighborhood |
Madika (Burgas) |
| Rooms |
1 |
| Floor |
4th |
| Construction year |
2027 |
| Heating System |
Individual Heating (Current) |
| Levels |
1 |
| Kitchens |
1 |
| Bathrooms |
1 |
| WC |
1 |
| Status |
New development |
| Type |
Investment |
- Property features:
- Elevator,
- Airy,
- Bright,
|